شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی بهلینو:

حریم خصوصی:

بهلینو تضمین و تعهد می نماید که اطلاعات بازدیدکنندگان ،خریداران و کاربران گرامی سایت اعم از ایمیل ،شماره نماس ، اطلاعات پستی و... کاملا محرمانه بوده و در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

اطلاعات مندرج در سایت:

تمامی اطلاعات و مشخصات و ویژگی کالاهای درج شده در سایت  بر اساس کاتالوگ و یا مشخصات ارائه شده توسط شرکت سازنده،شرکت وارد کننده و یا کاتالوگ رسمی آن ها می باشد و فروشگاه اینترنتی بهلینو  در قبال وجود اشکال و یا نقص در اطلاعات ارائه شده، مسولیتی نخواهد داشت.

قیمت:

قیمت ها بر اساس نرخ ارز بوده و با نوسان نرخ ارز قیمت ها به صورت لحظه ای امکان تغییر دارد."بهلینو حق تغییر قیمت ها را حتی پس از ثبت سفارش برای خود محفوط می داند"

پرسش و پاسخ:

جهت رفاه حال بازدیدکنندگان محترم،در قسمت پرسش آنلاین در گوشه پایین سمت راست سایت،کارشناسان ما آماده پاسخگویی به تمامی سوالات و درخواست های مشتریان محترم می باشند.بدیهی است که در صورتی که خارج از ساعات اداری پرسشی مطرح شود،به محض دریافت فرم تماس،با شما ارتباط برقرار خواهیم کرد.

نصب کالا:

هزینه های نصب کالاها بر عهده شرکت فروشنده و گارانتی کننده می باشد.

ارسال و تحویل کالا:

خریداران محترم باید در هنگام دریافت کالا قبل از امضای فاکتور تحویل،آن را به دقت از نظر سلامت ظاهری ،رنگ ،مشخصات و دیگر ویژگی ها بر اساس کالای سفارش داده شده بررسی نمایند و در صورت وجود هرگونه ایراد ظاهری و یا یکسان نبودن کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده، با فروشگاه تماس حاصل فرمایند.

پرداخت در محل:

پرداخت در محل در حال حاضر  فقط در مناطق 22 گانه تهران میسر بوده و خریدار موظف است پس از دریافت محصول و بررسی آن وجه فاکتور را تسویه نمایند.

"ما رو انتخابتون حساسیم"